Dozowniki Tork liderem w swojej branży na rynku światowym

Mydło jest najważniejszym elementem finalnym w każdej toalecie. Umieszczone w dozowniku zapewni Ci najwyższą formę higieny. Dozownik do mydła zapewni Ci wygodę, dzięki czemu unikniesz wyślizgnięcia się mydła z Twoich dłoni. Uzupełnieniem tego rozwiązania są dozowniki z papierem, ręcznikami oraz serwetkami. Dozowniki niezbędne są w takich miejscach jak obiekty gastronomiczne, gabinety lekarskie, hotele oraz inne miejsca publiczne. Jednakże dla każdego z nas najważniejsze jest, aby czuć się komfortowo w swoim domu, gdzie dozowniki Tork sprawdzają się bez zarzutów.

Bezpieczne + najlepsze = Dozowniki Tork

Dozowniki Tork spełniają najwyższe standardy higieny dlatego są najlepszym rozwiązaniem dla placówek medycznych i gastronomicznych oraz zakładów produkcyjnych. Niezbędne są w szkołach, zakładach przemysłowych i miejscach publicznych. Dozowniki są bardzo proste w użyciu, a przede wszystkim bezpieczne.
Dozowniki Tork są liderem w swojej branży, dzięki profesjonalizmowi i precyzji, którą wkładamy w projektowanie dozowników.
Poza bezpieczeństwem, dla użytkowników ważna jest prezencja. W naszej ofercie znajdują się warianty standardowe oraz o podwyższonym standardzie. Aby dokonać właściwego wyboru skorzystaj z inspiracji przygotowanych przez naszych specjalistów – http://dozowniki.pl/inspiracje.html.

Zapoznaj się z artykułem, w którym proponujemy różne warianty dozowników do mydła.